Bronzový

Jak lze u netbooku přeinstalovat Windows?Problém je,že mám jen key klíč a ne CD s Windows.Díky za odpověď.

Doplňuji:
V mechanice problém není,mám externí.Ale jak ho vypálím respektive jak to udělat.Vypalovat umím.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

v počítači by měl být windows k vypálení - je dobré vytvořit si zálohu na CD, kdyby se něco stalo.
aha, pardon, netbook, ten určitě nemá mechaniku na CD, pardon, překoukla jsem se :/
Doplňuji:
mám W7 a u mě je to takhle:
Start -> Ovládací panely -> Zálohování a obnovení
a tam byste měl najít "vytvořit disk pro opravu systému" a "vytvořit bitovou kopii systému"
Myslím ,že to u vás bude podobné, prohledejte Ovládací panely

Další odpovědi:

Zlatý

Jestli byl systém předinstalovaný od výrobce, tak budou instalační soubory ve skrytém oddíle HDD. Z něj je pak možné systém přeinstalovat pomocí tlačítek F. To je různé. Podívejte se do manuálu.
Doplňuji:
Tutorial jak vytvořit bootovací WinXP v Neru:
http://www.youtube.com/…

Zlatý

Právě jsem se utkala s podobným problémem, tak opíšu, co mi napsal jeden šikovnej kluk : Instalačku najdeš na www.ulozto.cz, jsou z originálních CD/DVD. Ten stažený ISO soubor vypal jako obraz/otisk disku třeba v Ashampoo Burning Studio, nebo v Neru. Klíč musíš mít vlastní!!!
Já jsem tu přeinstalaci raději svěřila odborníkovi, protože jsem neměla zkušenost se zálohováním. Na Ulozto jsou všechny OS, jen je musíš najít, stáhnout, vložit Product Key, vypálit, nainstalovat.
Mrkni se do archivu serveru www.poradte.cz, tam toho bude víc.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.