franku

Jak lze u netbooku přeinstalovat Windows?Problém je,že mám jen key klíč a ne CD s Windows.Díky za odpověď.

Doplňuji:
V mechanice problém není,mám externí.Ale jak ho vypálím respektive jak to udělat.Vypalo­vat umím.

Nejlepší odpověď
Ella

v počítači by měl být windows k vypálení – je dobré vytvořit si zálohu na CD, kdyby se něco stalo.
aha, pardon, netbook, ten určitě nemá mechaniku na CD, pardon, překoukla jsem se :/
Doplňuji:
mám W7 a u mě je to takhle:
Start → Ovládací panely → Zálohování a obnovení
a tam byste měl najít „vytvořit disk pro opravu systému“ a „vytvořit bitovou kopii systému“
Myslím ,že to u vás bude podobné, prohledejte Ovládací panely

Další odpovědi
Hlada

Jestli byl systém předinstalovaný od výrobce, tak budou instalační soubory ve skrytém oddíle HDD. Z něj je pak možné systém přeinstalovat pomocí tlačítek F. To je různé. Podívejte se do manuálu.
Doplňuji:
Tutorial jak vytvořit bootovací WinXP v Neru:
http://www.you­tube.com/watch?v=VT-rCrSuFkY

Sůwa

Právě jsem se utkala s podobným problémem, tak opíšu, co mi napsal jeden šikovnej kluk : Instalačku najdeš na www.ulozto.cz, jsou z originálních CD/DVD. Ten stažený ISO soubor vypal jako obraz/otisk disku třeba v Ashampoo Burning Studio, nebo v Neru. Klíč musíš mít vlastní!!!
Já jsem tu přeinstalaci raději svěřila odborníkovi, protože jsem neměla zkušenost se zálohováním. Na Ulozto jsou všechny OS, jen je musíš najít, stáhnout, vložit Product Key, vypálit, nainstalovat.
Mrkni se do archivu serveru www.poradte.cz, tam toho bude víc.