SpeedyCZ

Jak lze smazat moji identitu na internetu?

Dobrý den, nevíte jak můžu o sobě smazat veškerou identitu na internetu? Tím myslím, že když do googlu napíšete třeba Adolf Argend tak že to nic nenajde… Stejně jak seznam a ostatní blbosti… Pokud si teď na internetu napíšu svoje jméno, tak mi to najde úplné blbosti, který jsem založil před 5 lety… Ps. ty které jsem mohl, tak jsem smazal ručně, ale jak na ty ke kterým si nepamatuji heslo, či jsem jen přidal komentář který nelze smazat? Chci být na internetu totiž celý anonym… Internet je totiž velmi dobrý, i špatný… Děkuji…

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Myslím, že to nepůjde. Musel by jste požádat administrátory všech for, kam jste chodil, aby všechny vaše diskuzní příspěvky smazal, ale oni to moc dělat nechtějí, protože pak vznikají „volná místa“ a ruší to plynulost diskuze, že čtenář v dikuzním příspěvku pod vámi neví na co jste se ptal, když bude Váš příspěvek smazaný,