Poklička

Jak lze odstranit složku Windows.old?

Dobrý den,po nové instalaci Windows Vista se mi vytvořila složka Windows.old která mi zabíra 4,30GB a kterou bych těl jen tu, odstranit poradte mi jak tuto složku odstranit,možná by to šlo pomocí nějakého programu, no nevím, jdemi o misto na disku [:(]

Nejlepší odpověď
www

Lze, ale raději bych to já, pouze uživatel nedělal. Ta velikost za to nestojí a je to jakási záloha:

Zdroj: m.pcw.cz/softwa­re/tip-co-s-adresarem-windows-old-po-reinstalaci-20428