kratagott

Jak lze odstranit reklamu na zprávách iDnes.cz?

Prohlížím na Google ve Windovs 7 profesional. Otebřu si program OH a vidím jen půlku stránky, je tam reklama na niveu. Když na ni kliknu je tam nápis not found… akže je to na nic. Pozadí roluji kolečkem reklama stojí a pije mi krev Děkuji

Nejlepší odpověď
led

Odstrániť nie, je to jeden zo spôsobov, ako stránky získavajú peniaze na svoju prevádzku.
Zablokovať zobrazovanie reklamy môžte napríklad rozšírením prehliadača o prvok Adblock, Adblock Plus, prípadne iným podobným

Další odpovědi
WoIfy

Adblock je fajn, jen některé weby ho detekujou, a hlásej, že ho máme. I na to je řešení.
Stačí si stahnout z Chrome Store appku Tampermonkey. Ta slouží k integrování skriptů.
Pak už jen stačí do této appky nainstalovat skript na blokování těchto výzev, a je vystaráno.
(https://greasy­fork.org/scrip­ts/735-anti-adblock-killer-reek/code/Anti-Adblock%20Killer%20%7C%2­0Reek.user.js )

Takže Adblock bude fungovat, ale weby ho nebudou detekovat. 🙂

jáára

Jakou reklamu? co?