Nik92

Jak lze odnaučit kluka kouřit marihuanu?

Nejlepší odpověď
Leontyn

A proč byste to dělal/a? Tím spíš si bude travku dávat potajnu a vy se nedozvíte nic. Raději ať synek kouří marihuanu, než aby fetoval tvrdé drogy.

Další odpovědi
Michal Kole

Poraďte se raději s odborníky laické rady a metody můžou situaci ještě zhoršit, zvlášť, když Vás kluk plně neposlouchá.

Kontakt na nějakou poradnu získáte na škole, kam kluk chodí. Z poraden chodí do škol často.

casey

tezko. Taky zalezi na frekvenci. Vetsina lidi kourila travu a casem je to preslo. Za meho mladi to zkousela vetsina znamych a zustal u toho pouze jeden. Ten ovsem kouril travu denne vzdy. Jestli to nekouri denne, tak bych to neresil.

michalkole: otazka je, jestli o tom na skole vedi a jestli tim s pomoci nejakeho pracovnika na skole synovi spise nezavari. Nevim jak to vnimaji dnes, ale za mych mladych let by me vyloucili ze skoly.