Jak lze naučit psa, aby chodil čůrat/kakat na lidský záchod? Prý to umí některé kočky.

Nejlepší odpověď
anonym

Hele, anonyme, nechceš si snad ušetřit se svým mazlíčkem venčení? Lidský záchod je pro lidi, a občůrávat patníky a rohy je normální pro psy. Asi bych neměla žaludek chtít ze psa vychovat kreaturu, která se mnou bude sdílet WC.

Další odpovědi
Drap

Opět budeš první jako s tím zahrabáváním a tvůj pes bude zapsán do knihy rekordů.

BENYTA

Ano, před chvílí ses dozvěděl, že to umí kočky. Viděla jsem dost videí, jak jsou šikovné. Ale i když je pes sebešikovnější, tohle by nedokázal, natož, aby se to dal naučit!
Dá se naučit na jedno místě v bytě,na hadřík, kde si může legálně ulevit,když je něco akutního – zdroj MvDr.Žertová.
Jo, nic živého si nepořizuj,všechno živé vyměšuje…!

roxy52

Na co si pořizuješ psa,když ti dělá problém jít s ním ven??? Kup si plyšovýho psa.Ten nečůrá.

briketka10

existují kočičí trenažery a na nich se postupně učí kočky chodit na WC 😁
nejdřív je jako nočník, pak je už díra..

http://www.you­tube.com/watch?v=Hy­An1XobKaA

našla jsem i pejska

http://www.you­tube.com/watch?v=Y­GOGrk25gko&fe­ature=related