SonsyMite

Jak lze mezi dvouma PC přesunout např. 60GB?

Jedná se o PC a notebook, které mužou k sobě.
Tuším síťovým kabelem?
Doplňuji:
Co to znamená „propojit KŘÍŽENÝM kabelem“

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Taky možnost.

Stačí dát v ovládacích panelech a nasdílet disky síť Nastavit nové připojení a síť. a propojit KŘÍŽENÝM kabelem.
Doplňuji:
Síťové kabely jsou buď rovné nebo křížené (prohozené vodiče)

U nových síťových karet to nevadí ty si to umí přehodit (některé).

Další odpovědi
Skeptik

Ethernet, USB host-to-host zařízení, Wi-fi ad hoc, Bluetooth, IrDA…
Nastavení je pak otázkou prostudování dokumentace OS a zařízení.