Neonka

Jak lze doma urychlit dozrání zakoupených banánů ?

Nejlepší odpověď
dudu

Zabalte je do novin a uložte někam na skříň /nahoře je tepleji/.

Další odpovědi
ten který je

Já je nedám do lednice a oni sami uzrají.Takto to dělám i s kiwi.

Michal

Ponechte je venku v místnosti.Bude-li v ní tepleji dozrají rychleji

hanulka11

Banány ani do lednice nepatří -jinak zčernají.
Nech je při pokojové teplotě za 2 dny uvidíš budou k snědku

dedeg

nechte je v igelitu a nedávejte do lednice

Děda Louda

Včasným nákupem podle předpokládané doby konzumace. My je nakupujeme průběžně, takže je spotřebováváme podle stádia domácího dozrávání. Pro jednorázový nákup k bezprostřední konzumaci je vhodné vybírat ovoce podle stupně zralosti už v krámě.