Michal Kole

Jak lze Danovi II. spočítat počet zubů, aby mě nekousl a nemusel jsem mu sahat do tlamy ?

Nejlepší odpověď
Rocker

Dospělý zdravý pes má 42 zubů,nejspíš to tak má i Daneček II.

Další odpovědi
Drap

Požádej o to veterináře. Pokud by jsi to chtěl zjistit ty sám, tak se dá předpokládat, že by asi k nějakému zranění došlo.
Jak známo, tak pes má tzuby opravdu v tlamě a jinde se spočítat nedají.

led

Jednoduchá možnost.
Stačí mu vyprávět příběhy o dívce v bazénu a až začne nudou zívat, rychle mu tu krásně rozevřenou ústní dutinu vyfotografujte.
Pak stačí na fotce ty zuby spočítat.

zjentek

tak pokud mu tu tlamu neotevřeš rukama, tak pak mu do ní narvi stehno a píchni jehlou do zadku ..nebo si vem jinou plastickou hmotu, ejnštejne ,)

jirkajirka

Postav před něj svoji fotku z mládí a pes jak údivem otevře tlamu tak mu zuby spočítaš.

sarkara

Zubu mu nepočítej pokud k tomu nemáš nějaký pádný důvod :)

Frnžalka

Dobrý den,Michle!
Kolik má počet zubů pes, už víte. Tak jen k manipulaci s pejskem. Opravdu je moc dobré, když si pes, od Vás, nechá sáhnout do tlamky. A nejde jen o spočítání chrupu, což u Vašeho ušlechtilého vetaje, není ani tak moc nutné. Ale je dobré psovi zuby čistit a zabránit tak usazení plaku (o dentální hygieně psa si přečtete jinde). Navíc je nutné psíkovi umět sáhnout do tlamky pro odebrání něčeho, co vzal a může ho to ohrozit na zdraví a přímo na životě. Třeba zabodnutá tříska z klacíku, nebo kamínek, který může odštípnout zubní sklovinu. Nebo vůbec nějaký fujtajblík. Pokud Vám už Daník ll. důvěřuje, určitě si to, od Vás brzy nechá líbit. Hlavně doporučuji trpělivost a důslednost. Hodně radosti s oběma Daníky.