Jak lze chápat, když vám vedoucí BP nenapíše do posudku otázky k obhajobě?

Nejlepší odpověď
gecco

Asi nerozumím…

  1. otázky k obhajobě nejsou nutnou součástí posudku vedoucího ani oponenta
  2. proč se nezeptáš přímo jej

Další odpovědi
Lamalam

K čemu otázky? Vedoucí BP přece nemůže tušit, na co se členové komise zeptají. Obhájit svou bakalářku musíš i bez návodných otázek.

Šidlo

no, buď je lenivý a nedbalý, alebo roztržitý a zabudol…alebo je tá bakalárka taká dobrá alebo zlá, že otázky sú zbytočné.

každopádne sa na nejaké otázky pripravte…budete obhajovať svoje dielo:

  1. racionálne argumenty
  2. fakty
  3. pozor na chytáky, ak majú vedúci alebo oponent takúto povesť

Luxx

znamená to, že u obhajoby na ty otázky musíš odpovědět
Doplňuji:
jo sorry, já četla napíše a ono je tam nenapíše… asi máš vše potřebné uvedené v práci, tudíž možná neměl potřebu se na další věci doptávat.. ale u obhajoby se porota stejně může nakonec zeptat na cokoliv :)

Luxx

Lamalam → Vedoucí BP přece nemůže tušit, na co se členové komise zeptají

u mojí obhajoby to bylo tak, že jako první jsem musela odpovídat na otázky vedoucího a oponenta (ty, co byly v posudcích) a potom až dostali prostor na dotazy ostatní členové poroty
mj. jsem neobhájila, takže v srpnu mě to čeká znova… :/