dychtlik

Jak lokalizovat mobilní telefon?

Dobrý den… potřebovala bych nějaký program nebo URL adresu na lokalizování mobilů. Prosím nedávejte sem odkazy jako jsou: http://www.trac­kapartner.com/ atd… děkuji =)

Odpovědi
anonym

takhle jednoduche to opravdu neni … neexistuje aplikace do ktere byste si zadal cislo a ziskal presnou polohu. Operatori nastesti nejsou takovy blazni, aby tyto udaje ochotne sdileli s nekym jinym nez s policii.

Děda Louda

Nejjednodušší metoda: vytočím číslo a zeptám se volaného, kde je.

led

Mobilní operátori majú platenú službu. Lokalizovať xy. Ale možno to len s jeho súhlasom. Pozrite sa do rozšírených služieb vášho operátora.
Na Slovensku pomocou služby žiadame lokalizovať účastníka xy. Služba sa ho opýta na súhlas. V kladnom prípade vám pošle SMS s lokalizáciou xy. A vy v účte zaplatíte.

L.Knize

U t-mobile existuje tato služba a jmenuje se locator.Ve službách sim karty, jako je banking je položka locator, tam si zadáte bezpečnostní kód a na stránkách t-mobile se přihlásíte do této služby a zadáte vyhledat telefonní číslo.Na mapě se vám ukáže přibližná poloha telefonu.

Zdroj: https://www.t-mobile.cz/web/cz/v­yhledavani