Venka

Jak likvidujete použitý olej v domácnosti po smažení masa?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Bratr si odebírá na mazání řetězu na motorovou pilu vyčistí to a ještě to použije.

Další odpovědi
arygnoc

nijak, olej nepoužívám (pouze do salátů, majonézy, a to jenom kvalitní (doufám), nejraději olivový).
Na smažení používám sadlo, dělali to tak odjakživa.

pokazdejinak

smíchám se strouhankou nebo starými bramborami a u babičky si na něm pochutnají slepice :)

Džuls

My používame jedine olivový, ale babka normálny klasický olej vyleje vždy do teglíka a vyhodí do kontajnera… 🙂

hanulka11

já ho v zimě liji do popela do popelnice a z létě na uhlí