TONICK

Jak levně surfovat v Brně?

Dobrý den,
chci se Vás zeptat, jaké si myslíte, že je pro studenta VŠ, bydlícího v Brně v bytě nejvýhodnější bezdrátové připojení k síti (cena/kvalita)? Bohužel se nacházím v lokalitě (Horní Heršpice), kde není k dispozici žádné free připojení a tudíž hledám vhodného poskytovatele.

Internet potřebuji využít ke stahování přednášek (v rámci max. jednotek MB), nějakých komunikací přes sociální sítě, využívání emailu, čtení novinek na serverech (Seznam, Idnes apod.).

Hledám připojení, u kterého bych neplatil mnoho, neměl nejnižší rychlost (dostačující je 1Mb), které bych třeba mohl využívat jen v určitých dnech (pokud takové připojení existuje) – přes pracovní týden a měl dobré pokrytí /to by snad v Brně neměl být problém/..

Ještě bych snad dodal, že v současnosti mám od O2 za 200Kč/měsíčně (doma mám totiž od O2 ADSL internet ⇒ 100Kč měsíčně sleva) bezdrátovou klíčenku pro příjem 3G internetu, který má v Brně vynikající pokrytí, ale má FUP pouze 500MB /pak následuje sražení rychlosti připojení na 56kbit/s.

Hledám ještě výhodnější podmínky (nepotřebuji tak velkou rychlost připojení, internet využívám jen v pracovních dnech).

Děkuji mnohokrát za radu a za odpověď

(Prosím o co nejkonkrétnější odpovědi klidně s jednotlivými poskytovateli a cenami za období. Děkuji)

Odpovědi
RomanP

Někde v bazošu sehnat levně prkno a vyrazit na Prigl. Mimo sezónu se za surfování neplatí