hubenej

JAK LEGÁLNĚ UDĚLAT PŘESTAVBU AUTA A KOLIK TO STOJÍ??

Dobrý den. Dovezl jsem si Forda Tauruse wagon 3L V6 euro 2 r.v. 1996 NSR ve výborném stavu. Koupil jsem identický vůz, který je havarovaný, ale má české doklady. Nedá se z něj nic použít. Poradíte jak legálně papíry z poškozeného vozu přehlásit na vůz z NSR?? Myslím přestavbu, výměna karoserie atd. a kolik to stojí?? Přihlášení dovozu stojí komplet i s eko daní 10tisic. ☹ Děkuji

Odpovědi
Dochy

Můj názor: Podle toho co píšeš je legální zaplatit těch 10000.