Avatar uživatele
Ninouš

Jak léčíte rýmu? Nějaké kapky, spreje?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4883 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Při rýmě používám nosní kapky,jakékoliv,pro­tože po nich nemam tak ucpaný nos a líp se mi dýchá.Sice pořad mluvím přes nos,ale furt je to lepší než nic.Taky se mi osvedcila mast na podráždenou kůži na nose,Borozan,při rýmě mám totiž pořádné šmouhy pod nosem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

kapky ani spreje rýmu neléčí, jen uleví od příznaků. K úlevě pomáhá rovněž (a lépe – přírodní cestou) nakapat si do hrnce vroucí vody eukalyptový olej a pak páru s jeho esencemi inhalovat pod ručníkem.

Jedna stará moudrost ale praví, že „léčená rýma trvá sedm dní a neléčená týden“ – i výše zmíněným inhalováním se uleví jen od příznaků, ne od příčiny…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rybíz

Teplý čaj s medem, hodně vitamínů. Někdy kapky do nosu, jednojaké, je to vše na jedno brdo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Neonka

Mně pomáhá vzít si na noc Acylpyrin a do rána se vypotit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terezka1

Já léčím rýmu výhradně mořskou vodou ve spreji. Což je Physiomer. Úžasný přípravek a hlavně účinny :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hanny 2

Rýmu jsem vždycky úspěšně léčila homeopatikem Coryzalia-malé pilulky,rozpustit v ústech.Posledně to ale moc nezabíralo,tak jsem hledala na internetu a našla jsem radu k nezaplacení-několikrát denně si omývat obličej studenou vodou-a ono to fakt funguje,od té doby jsem opravdu nepotřebovala kapesník!

před 4856 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

Quentosi dávám Vám palec nahoru.:-)

před 4883 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

díky ;{)>

před 4883 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek