Ninouš

Jak léčíte rýmu? Nějaké kapky, spreje?

Nejlepší odpověď
iceT

Při rýmě používám nosní kapky,jakékoliv,pro­tože po nich nemam tak ucpaný nos a líp se mi dýchá.Sice pořad mluvím přes nos,ale furt je to lepší než nic.Taky se mi osvedcila mast na podráždenou kůži na nose,Borozan,při rýmě mám totiž pořádné šmouhy pod nosem.

Další odpovědi
quentos

kapky ani spreje rýmu neléčí, jen uleví od příznaků. K úlevě pomáhá rovněž (a lépe – přírodní cestou) nakapat si do hrnce vroucí vody eukalyptový olej a pak páru s jeho esencemi inhalovat pod ručníkem.

Jedna stará moudrost ale praví, že „léčená rýma trvá sedm dní a neléčená týden“ – i výše zmíněným inhalováním se uleví jen od příznaků, ne od příčiny…

rybíz

Teplý čaj s medem, hodně vitamínů. Někdy kapky do nosu, jednojaké, je to vše na jedno brdo.

Neonka

Mně pomáhá vzít si na noc Acylpyrin a do rána se vypotit.

Terezka1

Já léčím rýmu výhradně mořskou vodou ve spreji. Což je Physiomer. Úžasný přípravek a hlavně účinny :)

hanny 2

Rýmu jsem vždycky úspěšně léčila homeopatikem Coryzalia-malé pilulky,rozpustit v ústech.Posledně to ale moc nezabíralo,tak jsem hledala na internetu a našla jsem radu k nezaplacení-několikrát denně si omývat obličej studenou vodou-a ono to fakt funguje,od té doby jsem opravdu nepotřebovala kapesník!

ten který je

Quentosi dávám Vám palec nahoru.:-)

quentos

díky ;{)>