Jak léčíte rýmu? Nějaké kapky, spreje?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Při rýmě používám nosní kapky,jakékoliv,protože po nich nemam tak ucpaný nos a líp se mi dýchá.Sice pořad mluvím přes nos,ale furt je to lepší než nic.Taky se mi osvedcila mast na podráždenou kůži na nose,Borozan,při rýmě mám totiž pořádné šmouhy pod nosem.

Další odpovědi:

Zlatý

kapky ani spreje rýmu neléčí, jen uleví od příznaků. K úlevě pomáhá rovněž (a lépe - přírodní cestou) nakapat si do hrnce vroucí vody eukalyptový olej a pak páru s jeho esencemi inhalovat pod ručníkem.

Jedna stará moudrost ale praví, že "léčená rýma trvá sedm dní a neléčená týden" - i výše zmíněným inhalováním se uleví jen od příznaků, ne od příčiny...

Bronzový

Teplý čaj s medem, hodně vitamínů. Někdy kapky do nosu, jednojaké, je to vše na jedno brdo.

Bronzový

Mně pomáhá vzít si na noc Acylpyrin a do rána se vypotit.

Já léčím rýmu výhradně mořskou vodou ve spreji. Což je Physiomer. Úžasný přípravek a hlavně účinny :)

Diskuze k otázce

Zlatý

hanny 2

Rýmu jsem vždycky úspěšně léčila homeopatikem Coryzalia-malé pilulky,rozpustit v ústech.Posledně to ale moc nezabíralo,tak jsem hledala na internetu a našla jsem radu k nezaplacení-několikrát denně si omývat obličej studenou vodou-a ono to fakt funguje,od té doby jsem opravdu nepotřebovala kapesník!

Zlatý

ten který je

Quentosi dávám Vám palec nahoru.:-)

Zlatý

quentos

díky ;{)>

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.