SteveXtreme

Jak léčíte problémy v uších, špatné polykání?

Zdravím,
nevím přesně, co mi je, do pondělka se mi moc čekat nechce, páč to bolí. Špatně slyším na pravé ucho, bolí mě v něm, furt smrkám a špatně se mi polyká. Nějaká rada jak se to dá přez víkend léčit?
Díky předem.
P.S.: Prosím, nepište mi sem věci jako „Pij čaje“ nebo „Lež v posteli“. To už dělám dva dny a vyléčila se mi jenom horečka která se zase vrací. Nefunguje to.

Nejlepší odpověď
anonym

Dva dny něco děláš a budeš čekat do pondělka?To mi nejde do kebule!
proč jsi nešla hned k felčarovi?

Další odpovědi
anonym

Ono to nějaký den trvá, než to přejde, mám to samé, akorát víš, v čem je rozdíl?
Když muž čte, tak „studuje“,
když spí, tak „přemýšlí“,
a když stůně, tak „umírá“…
vydrž, dej si na krk morkej obklad, zabal to do suchýho ručníku, zapni si tv, vezmi si paralen a pochrupávej, pij vlažný nápoje, ne horký, to pak bolí a klidně si vem na hlavu kulicha

Agneta

Doporučila bych každou hodinu na to ucho 10 minut Solux, ale ten profesionální, tedy 250W, a né 100 – 150W :D

gecco

Nečekej do pondělka, ale běž na pohotovost hned zejtra…
Příznaky, tak, jak je popisuješ, svědčí o zánětu (středního ucha, dutin, horních cest dýchacích…¨- ´tam´ někde) – a to je nejlépe řešit antibiotiky – čím dřív, tím líp…
___
Pokud chceš samoléčbu

  • napusť si do vany (umyvadla, kýble, lavoru) co nejteplejší vodu na kůži sneseš a na aspoň půl hodiny do ní ponoř buďto nohy (cca po kolena) nebo ruce (cca po lokty)
  • pak si obleč pyžamo (apod.), zalez pod několik dek, na hlavu si dej ručník (ssavý, třeba froté) a důkladně se poť
  • jakmile propotíš první pyžamo a sadu dek, převleč se, deky vyměň a poť se dál
  • samozřejmostí je pít hodně teplých (horkých) tekutin (slabý čaj je ideální)

Tohle musíš vydržet v kuse aspoň 2–3 dny, pak ti bude lépe. A pokud nebude, viz první věta mé odpovědi…
😉

Mc Merkurion

tak kromě toho ucha,ale zas mi navíc slzej oči,mám komplet to stejný,akorát,že jsem teď dobral antibiotika aje to snad ještě horší,takže já se neptám,jak se to dá léčit,ale jak do pondělí přežít…
…Samba,až budou chlapi marodit taky s každou bolístkou jako baby,pak při nemoci nebudeme umírat,my když marodíme,tak to stojí za to…
…jo a ta rada? NEDÁ,vlastní zkušenost…

anonym

Mc Merkurion
prosím tě, nech toho, vůbec mě neznáš, nevíš, jestli a čím jsem prošla v životě já, rozhodně jsem nikdy nechodila k felčarovi jen tak, co vím já, můj přítel i já jsme měli minule stejnou nemoc, jen jsem měla vyšší teplotu, tak asi proto jsem ho musela obsluhovat i s tou vyšší teplotou, nebudu se s tebou dohadovat o tom, kdo víc vydrží, to, co jsem napsala, tak to je stoletej forek, myslím si, že to je spíš o nátuře, někdo bulí když zakopne, a někdo neřekne půl slova, kdyby mu nohu uřízli. Ten zbytek, co jsi napsal nějak nechápu…nedá? Co nedá? Kdo co nedá, nebo co?

Mc Merkurion

…ptal se,jestli se to dá přes víkend vyléčit,tak mu říkám,že „NEDÁ“,to nebylo na tebe
…a k tomu fórku: všechny ženský nadávaj,že chlap po sobě nechý zvedlý prkýnko,ale po vás ho musíme pokaždý zvedat…

Mc Merkurion

je strašné žít s ženami,a ještě horší žít bez nich…

anonym

tak vidíš, s chlapama je to taky děsný 🙂