Jak léčit flegmonu?

Mám po operaci otravu krve a flegmonu.Jsem na antibiotikách,chladím,mažu heparoidem.Jde o velmi bolestivou záležitost,tak prosím o nějakou radu,jak si ulevit nebo urychlit léčbu.Díky
Doplňuji:
K lékaři pochopitelně chodím:-)Myslela jsem,jestli někdo nemá zkušenost s tímto onemocněním a nějaký "fígl" na něj,případně jak dlouho se to hojí....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Pokročilý

zkuste se poradit s lékařem. Myslím že to bude lepší :)

Pokročilý

Znám veterinární rady, ale mám pocit, že podobné je to i u lidí :-), jelikož se jedná podobnou anatomii.
U koní se chlazení také dříve doporučovalo, ale nyní už je to zastaralá metoda a naopak se zahřívá. Pomáhají lymfodrenáže a lehký pohyb :-)Kdyby jste byla kůň cca měsíc, dva :-)

Diskuze k otázce

Káčaktm

jo jo,měla jsem koně,který trpěl na flegmonu,když ho to čaplo měl vysoké teploty,mazali jsme ichtamolovou mastí nohu a balili do zapařováků...dnes vím,jak strašně trpěl!!Já už mám zánět na ústupu,otok opadl a zůstaly 2 boule,které pan doktor říznul,aby se mohl ten (s odpuštěním)bordel vyvalit ven,to byla úleva...pak následovalo obden čištění a porejpání ran,aby se brzy nezavřely,a teď už to jen necháváme dohojit.Musím říct,že je to dost nepříjemná a bolestivá záležitost a léčení trvá více než měsíc.Děkuji za rady,odpovědi a názory.Nikomu tohle nepřeji!!

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.