Jak léčit bolesti v krku kojící matky?

Manželka má ode dneška bolesti v krku. Chtěl jsem jí dát Strepsils nebo Septolete, ale u obou léků píšou, že je kojícím matkám nedoporučují. Máte nějaký jiný nápad, jak účinně bolest v krku kojící matky léčit?

Nejlepší odpověď
koza

jako to dělaly naše babičky-sklenička vody a lžička soli ,několikrát za den vykloktat.Snad to pomůže ,jinak jít k lékaři

Další odpovědi
kenyrts

SEPTISAN – tabletky, mohou těhotné a kojící matky.
Těhotenství a kojení.
Poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék. Přípravek mohou užívat těhotné i kojící ženy.

Michal

Na krk obklad,nevím přesně jak se to píše prizntzův obklad:zabalit krk do velmi studeného ručníku a na to zabalit krk suchým nejlépe froté ručníkem.Brzy se uzdravte:-)