jahudka_vlm

Jak kvalitně vyčistit mikrovlnku a čím?

Nejlepší odpověď
Katusa

Pokud není vyloženě zamaštěná, stačí, když do talíře dáš na kolečko nakrájený citron a vodu, zapneš a necháš vodu pár minut sevřít…potom vytřít do sucha hadrem.

Další odpovědi
lola

Souhlasím s citronem. Pár koleček citronu dej do misky s vodou. Chvilku to nech provařit přímo v mikrovlnce. Nejen,že se ti odmočí všechen hnus,ale ještě k tomu bude hezky vonět. Radili to i v pořadu Máte doma uklizeno,tam měly recept na všechno.

elektrikář

Potřebuji trochu poradit. Spálil jsem v mikrovknce karbanátek. Vnuci mi otočili regulační knoflík.Drhnul jsem to cifem, octem. Moc to nepomohlo.