DandrdaMan01

Jak kouzelnici delaji kouzlo s prevlekanim se?

Chtel bych umet nejaky kouzelnicky triky a tak bych chtel vedet jak delaji to ze si stoupnou do roury a prevleknou se
A dalsi: moc by mi pomohlo kdybyste mi napsaly nejaky dalsi kouzelnicy triky a k tomu nacod treba na youtube nevo jen napsaly DIKY MOC

Odpovědi
Quimby

To je hodně těžký trik pro začátečníka, mají veškeré oblečení oblečené a postupně ho sundavají, ale mají ho správně poskládané aby to šlo rychle.
Do youtube zadej magic tricks a dostaneš spoustu odkazů, jen si vyber.