jjsemtujak

Jak koupit zbraň, když je mi teprve 15 let?

Napište mi na mail.

Nejlepší odpověď
LuciJe

Držení zbraně je v ČR podmíněno vlastnictvím zbrojního průkazu. Ten za určitých okolností může získat i osoba starší 15 let (více v odkazu ve zdroji).

Pokud zbrojní průkaz nevlastníte, podle zákona držet zbraň nesmíte a odpověď na Vaši otázku zní – nijak.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Zbroj­n%C3%AD_pr%C5%AF­kaz

Další odpovědi
standa

Osobně ji legálně nekoupíš, musíš se dohodnout s nějakým dospělákem…
Doplňuji:
Mrzí mě, že jsem svoji jednoduchou odpovědí zapříčinil nával vzteku a nadávek uživatele MARTI-V. Nechci vůbec polemizovat, protože má v zásadě pravduy, a to i přesto, že oním „dospělákem“ jsem měl na mysli RODIČE onoho nezletilého.

Omlouvám se za svoji zjednodušenou nepřesnost…

MARTI-V

Jo Stando radíš opravdu výborně,evidentně jsi „dospělák“
Ty debile,ten patnáctiletej parchant potom může postřílet i TVOJÍ rodinu,tak si to laskavě uvědom,než dáš zase někomu podobně debilní „radu“!!!!KRE­TÉNE!!!

OMLOUVÁM SE VŠEM SLUŠNÝM A INTELIGENTNÍM LIDEM,KTEŘÍ NAVŠTÍVÍ TYTO STRÁNKY A PŘEČTOU SI TYTO VÝRAZY,ALE JINAK TO OPRAVDU NEŠLO!!!