Jak koupit starší notebook

Chtěla bych koupit desetileté dceři starší noťas a jen nevím,na co se mám hlavně dívat.Výkon,pa­měť,procesor a co všechno by to mělo být.Internet tam zapojený nebude,jen na přehrávání her a na učení s výukových CD.Díky za odpověď,inak si s tím neporadím

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Co tohle?
http://aukro.cz/i­tem1251700123_no­tebok_patriot­.html

Další odpovědi
led

môžte kúpiť aj starší stolný PC, cenovo to vyjde aj pri kúpe monitoru, klávesnice a myši lacnejšie alebo rovnako ako notebook. Pritom výkon môže byť u stolného PC vyšší ako u NB.
druhá málo využívaná varianta, zistiť si kto vyhadzuje a zobrať si od neho.
Ten na aukro (miroslavst) vyzerá zaujímavo, ale pozor nové hry na ňom asi nepôjdú