no107064

Jak koupit auto z GB přes aukci na eBay?

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jaký by byl další postup, kdybych přes eBay vydražil auto v Anglii. Odvoz bych měl zajištěn. Ale jak by to probíhalo po prodeji, bych jim jako poslal peníze do Anglie a pak by tam to auto někde stálo, asi u původního majitele, než by si ho vyzvedli?
Nebo to má jiný průběh? Jak je to s přepisem a odhlášením…?
Děkuji

Odpovědi
anonym

Pozor na podvod, nikdy bych nezaplatil předem do ciziny a pokud by bylo s pravostranným řízením, tak to v minulosti nešlo v ČR přihlásit, jen za určitých podmínek