Kricfalusij

Jak koupit auto?

Jak koupit auto když mám exekuci? I když jsem domluvený na splátkách a včasné splacim tak mám strach že mi jej seberou. A auto potřebují kvůli práci.
A další problém je že s ním potřebují jet mimo republiku napr. Ukrajina.

Odpovědi
sesednizkola

Tak tady bych se opravdu bal, zkus ho nechat napsat na nekoho z rodiny. Nebo zkus dlouhodoby pronajem, jestli se ti vyplati. To je takovej horsi operativni leasing.

tforro

Rozhodně auto napsat na někoho jiného. Jak se exekutor dozví, že máš zajímavý majetek k zabavení, okamžitě ti ho sebere. Na nějakou dohodu o splátkách se nespoléhej, exekutora zajímá jen, aby byl dluh co nejdřív zaplacený a aby se co nejvíc napakoval.

cukrar

Pokud napíšete Vaše vozidlo na někoho jiného z důvodů, co tu popisujete, porušujete zákon.
Je otázka, kdo se to dozví.

anonym

jsou bazary, které nabízejí auta na splátky a registr dlužníků je nezajímá

Dochy

Mělo by jít domluvit se s exekutorem. Prostředky nutné k vydělávání peněz pro exekuci by měli být s exekuce vyňaty. Zkušenost ale naštěstí nemám…