Jak kosmonautky na ISS likvidují vložky a tampóny nebo mají prášky, aby neměly menstruaci?

Nejlepší odpověď
MacChill

Likvidují stejně jako ostatní odpad.

Další odpovědi
Pájo

Jak píše MacChill: Likvidují stejně jako ostatní odpad.

Odpad se skladoval na ISS, pak byl dopraven zpět na Zemi… aspoň to tak doposud bylo (odpad se odvážel raketoplány).
Citace z článku:
http://www.de­nik.cz/ze_sve­ta/posledni-astronauti-z-raketoplanu-20110718.html
18.7.2011 20:45 (Poslední astronauti z raketoplánu se rozloučili s ISS)
Tři tuny odpadu
Atlantis dopraví zpět více než tři tuny použitého vybavení, odpadu a porouchaných přístrojů, čímž se na ISS uvolní prostor. Raketoplán se má od ISS odpojit v úterý a jeho přistání na Floridě je plánováno na čtvrtek 11:57 SELČ. V tu chvíli bude program letů raketoplánů po 30 letech uzavřen.

mosoj

Tak tohle když se nedozvím, tak ale opravdu, opravdu, nebudu spát !