HakitoCZ

Jak konvertovat mp3→midi online?

Kde/Jak se dá konvertovat „empétrojka“ do midi souboru?
Offline program na to se jmenuje Mixcraft, ale dva tisíce se mi platit fakt nechce a na trial nemám náladu.
Kdyby byl nějaký online program…

Odpovědi
quentos

třeba zde pomocí tohoto:

http://www.so­sej.cz/Intellis­core-Polyphonic-Wav-To-Midi-Mp3-To-Midi-Converter.html

kdyby se Vám nelíbil, stačí do googlu zadat „mp3 to midi“ („to“ je v angl. ekvivalent české předložky „do“) a vyjede Vám prográmků plná p*del ;{)> případně stačí mimo ty uvozovky doplnit třeba „free“ nebo „freeware“