Alesh

Jak kontaktovat uživatele, který mi sám napsal (Peggy92), ale má zakázáno kontaktování?

Psala mi kvůli určitému integrálu, jenže já ji teď nemůžu odpovědět.
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/14329

Nejlepší odpověď
Lucijej

Požádej ji o následování, když ti to potvrdí, tak jí budeš moct psát soukromé zprávy.

Další odpovědi
anonym

Jak jsi tu dlouho? Aha, jen 2 roky.
Pokud má někdo uzavřený profil, postačí kliknout na ikonu „přidat kontakt“, aby ti jej dotyčný mohl povolit a pak si můžete psát obousměrně.
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/funguje-vam-vnitrni-posta

Sůwa

Dr. Axl – klidně to stačilo napsat bez té první věty a bylo by to OK 🙂

anonym

To byla jen decentní nápověda hned 2 důvodů, za něž na jiných webech následuje napomenutí za závadný příspěvek.
Jednak opakování již vložených otázek a jednak pohrdání pravidly portálu, kde jsou funkcionality jasně uvedeny.
Absence monitoringu ještě neznamená rezignace nad nekázní a anarchií.
Vtěchže je i uvedeno cosi o zásadách osobních vzkazů a diskuzi, jež má doplnit předmět otázky.
Je sporné nabádání někoho, kdo se sám zpronevěřuje.

radce

Dr.Axl: pokud má někdo uzavřený profil, neměl by psát soukromé zprávy, na něž nelze soukromě odpovědět!
Již jsem na tento PROBLÉM narazil, konkrétně u Vaší zprávy. Když jsem to řešil veřejně, byl topic smazán. A nejste takovým „přítelem“ z této poradny, abych toužil Vás mít v kontaktech! Jaké je tedy řešení?

anonym

Jednoduché, napsat provozovateli, že ti stávající nastavení programu nevyhovuje.
On by ti sice odpověděl, že tím plní povinnost vyplývající ze zákona na ochranu osobních dat a údajů.
A k praktické aplikaci? Tak, jako to rutinně využívají ostatní. Aktihují kontakt jen pro konkrétní zprávu a pak si to vrátí do původního stavu.
Tazateli zjevně rada na řešení postačuje.
Poradna na má fungovat na věcné rovině bez osobních animozit, není to ani chat, ani blog.
Jinde to funguje obdobně a bez problémů, proč by se měl měnit standard pro pár neznalých nebo afektovaně zaujatých? Nicky jsou stejně jen virtuální přezdívky.
Vše ostatní je v pravidlech a v nápovědě. Pokud ti zdejší nevyhovují, nic ti nebrání vyhledat si jiné weby. I toto je v klauzuli o nevhodnosti chatování.

Damiana

Přesně.

annas

Třeba se ozve. Totiž na profil Peggy92 odpovídá několik studentek. Kladou otázky z práva, z jazyka, z matematiky apod.

Jedna Peggy92 to napsala manon, když se jí ptala, na jaké úrovni má odpovídat na otázky z matematiky. Je to někde v diskuzi u otázky z matematiky.