jjj123456789

Jak komunisté vysvětlují, že země Východního bloku jsou na nižší úrovně než Západ?

Nejlepší odpověď
Hornisse

Nijak, stejně jako západ nijak nekomentoval, že východní blok dokázal až do šedesátých let držet krok se západem i bez přísunu peněz ze zámoří.

Pokud už se to někdo pokusí vysvětlit, většinou to zdůvodňují tvrdými embargy ze strany západu. Což vlastně i z malé části pravda je, pokud pomineš že hlavní příčinou bylo zdevastování ekonomiky plánovaným hospodářstvím.

Další odpovědi
Mirdas

Převracováním faktů a dezinformacemi.
Nebo odpovídají na něco zcela jiného.
Ale toho jste si již určitě sám všiml.

mosoj

Tak mně řekni proč amerikáni na konci ( co na konci, už téměř po válce) války rozbili
nepoškozené průmyslové objekty v ČR a jinde. Škodovka , Litvínov, Drážďany atd. ...........
Já to tady nebudu rozebírat, mně je to jasné a můžeš si to na netu najít.

bolak

mosoj: rozebírej, co se dělo? chci se taky něco dozvědět, hergot