Avatar uživatele
anonym

Jak kdo vypadá???

V souvislosti s mojí otázkou,odkaz http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-magorim, mě napadlo,že je vážně škoda,že stránky takhle nevypadají,mě by moc zajímalo,jak kdo z vás vypadá? Stejně by asi došlo k tomu,že by si člověk vytvořil avatar,který by neodpovídal jeho podobě,ale přeci,nebo jestli by nebylo možné,místo stávajících avatarů vkládat foto? Vím,že už podobná otázka tu proběhla,ale já jsem typická zvědavá ženská,tak bych chtěla znát vaše podoby. Hlavně mi vadí,že já vypadám,jak 2 otazníky,několik dalších uživatelů taky. Na jeden avatar je několik uživatelů,když ne virtuální postavy,tak aspoň vlastní ikona.Jaký na to máte názor?? Vyhovuje vám to,tak jak to je nyní,nebo si myslíte,že foto by umocnilo váš charakter??Nebo jsou tu takový členi,kteří se domnívají,že foto by je naopak poškodilo a že anonymita je lepší řešení?
Doplňuji:
to quentos,jak vypadáte Vy,už vím dávno,Vás není tak těžké na netu najít. Stačí vědět,jak se jmenujete,jakou máte přezdívku.Ale koukám jako blázen,od Vás jsem to nečekala,že se tady veřejně ukážete.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Jahoda, anonym, vagra, rynek878 před 5064 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

pro zvědavce, vkládám odkaz na bratrancův web, kde je umístěna moje fotka. Sice je asi 10 let stará, ale já se příliš neměním – jen si ještě přimyslete tu bradku ;{)>

PS. Pro ftipálky – ten Havel pode mnou, to nejsem já ;{DD

Zdroj: panrano.webno­de.cz/news/cet­ba/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

Můj názor je takový,že by nebylo špatné si dát vlastní foto,ale pokud by někdo nechtěl,tak by si dál svůj avatar.
Doplňuji:
Ještě dodatek,na jiných webových stránkách je tato možnost celkem běžná,tak proč né zde?

Upravil/a: rynek878

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Je to dobrý nápad a já bych ho uvítala. Ráda bych viděla některé uživatele, kteří by si zde dali své vlastní foto. Nechtělo by to napsat adminům, jestli by nezpřípustnili tuto možnost? Klidně bych jim napsala, ale potřebuji od více lidí souhlas k mému nápadu. Tak mi někdo napiště třeba na můj e-mail a já jim klidně napíši. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Dnes v noci jsem ve snu marně hledala odpověď na jednu otázku. Třeba už na mě přišlo to Vaše „magoření“.
Ptala jsem se minule, zda jste viděla i některé jedince. I když máte bujnou fantazii, možná se Vaše představa liší od reality.
Výběr zdejších avatarů? Nebylo z čeho vybírat. Mně se zalíbil ten, který jsem si zvolila, i když jsou na něm tmavší vlasy než mám. Nevím, zda u jiných odpovídá výběr skutečnosti. Třeba jen to,že nosí brýle, vousy, dlouhé vlasy, krátký sestřih ap. Nevím, zda bych si troufla svou skutečnou fotografii „vystavit“. Třeba bude někdo odvážnější a inspiruje další. Uvidím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Mě by to nevadilo je to dobrý nápad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Taky by mě zajímalo jak kdo vypadá 🙂 Jinak já bych své foto klidně zveřejnila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Mě by se také líbili vložit nějakou fotečku.

Možná by pomohlo, kdybychom napsali „šéfům“.
Ale když napíše jeden človíček, asi se jeho názorem moc řídit nebudou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Jenom je třeba si uvědomit,že nejsme seznamka,ale své foto bych klidně vložil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Ja bych take souhlasil.Na Facebooku to je.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Petruska005

kdo vypadá jako já? http://www.twins.cz

před 4818 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Michale,tady přeci nejde o žádné seznamování se v rámci nějakých partnerských vztahů. Šlo o to,že mě prostě jen zajímalo,jak kdo vypadá. Nebo kdyby aspoň šlo vložit nějakou vlastní fotečku,aby bylo hned na první pohled vidět kdo je kdo,abych si neplata quentose s gangstrem a s dalšíma jim podobnýma..

před 5064 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Jsem hrozně nefotogenická,takže mám jen pár fotek,moje poslední cca asi před 14 dni,ten skřítek vedle mě je můj manžel. A ta čarodejnice jsem já…C:\Documents and Settings\Tomáš\Plocha\já a manžel.jpg

před 5064 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

zkouška…http://w­ww.facebook.com/ho­me.php?#!/pho­to.php?pid=428­822&id=1676915372

před 5064 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Jak to mám udělat,ono to nejde zobrazit…já to nějak vymyslím,ale přišlo mi hloupé,když už jsem to vyprovokovala,foto neukázat…

před 5064 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Snad se Quentosi nebudete zlobit,když už jste se sám odhalil,když přidám Vaše novější foto http://www.scrab­ble.wz.cz/php/fot­ka.php?qtpath=hro­nov2008&cislo=38

před 5064 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

jj, jenže tam mi není příliš vidět do tváře ;{)>

před 5064 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek