Retko

Jak/Kde se u nas da koupit Caviar Manicure Set??

Kamaradka chce k narozeninam.. :)

http://www.ci­ate.co.uk/cavi­ar-manicure.html

Odpovědi
Damiana

U nás se zatím koupit nedá a ani nehtové salóny ji zatím neprovádějí. Pokud vím. Ptala jsem se v salonu O.P.I., kde mají přehled o novinkách v nehtovém designu a ani u nich ještě nic. Nezbývá, než objednat přímo na stránkách Cianté, set stojí asi 18 liber (+poštovné, samozřejmě).
Ale nic tak převratného a složitého na tom nevidím. Spíš ten nápad. Jde jen o tři laky na nehty (podkladový, barvený a na konečky ještě bezbarvý) a velice drobné skleněné kuličky. Takhle to stejně nejspíš vzniklo a pak se to pouze set patentoval pod značkou a to bude stát hned víc peněz. Při troše kreativity by se to dalo pořídit v drogerii a galanterii (nebo potřebách pro tanečnice, kde se šíjí a zdobí kostýmy). Hezky zabalit a hotovo. Originál.
Ale předpokládám, že snad nejrychlejší budou v tomto směru asijští nehtoví (specialisté)­. Jenže…