Security

Jak/ kde se hraje Poker Texas Holdem…

Zdarec chtěl bych se zeptat kde se dá hrát na netu zdarma Poker Texas Holdem? A skoro vůbec ho neumím tak jestli by tu někdo nemohl dát nějaký výtažek s pravidel a jenom to nejdůležitější co budu dost potřebovat a nějaký ty význami používaný v Poker Texas Holdemu… A nějaký ty finty xDDD A spíš jak se to hraje atd…Jako postupky jak sou atd… :D :D Dííík moc za každou radu…

Nejlepší odpověď
quentos

Obě varianty pokeru, jakož i spousta dalších her, se dá online zdarma hrát na www.herna.net, stačí se zaregistrovat pod přezdívkou (nevyžadují se žádné osobní údají mimo emailu). Jak se hraje, neporadím – neumím ho…

Zdroj: www.herna.net

Další odpovědi
eva

tady ho hraje můj přítel.Já tomu taky nerozumím,ale jsou tam i pravidla 🙂 http://www.hry­.cz/poker-texas-hold-em

anonym

Já nehraju hry přes internrt. Blokuje ho to. Já si najdu www.ulož.to/ napíšu to do vyhledavače a dám hledat a opíšu kód. Pak už stačí dát jen stáhnout FREE. A je to zadarmo.

Zdroj: www.uloz.to/2959341/­texas-holdem-poker-3d-deluxe-edition-cz.rar