Jak/kde najít kompatibilní protějšek k racionálnímu jsoucnu?

Konkrétně (ideálně) v okolí Hradce Králové. (Snažím se najít cosi jako bar pro intelektuály, seznamku pro …) Nemám však preference – stačí mi přijetí (byť s neschopností zcela pochopit). Zkusil jsem téměř všechny alespoň z části neplacené seznamky. (Měl-li bych všude platit, už bych dlužil 50 000,–)

Nejlepší odpověď
fcoop

Zkus dotaz napsat česky........jestli chápu správně problém......­...chceš si „pokecat“,seznámit se – a aby to mělo „úroveň“.
No – osobně bych si tipnul,že budeš zklamaný.
Ale zní to mohutně -„Jak/kde najít kompatibilní protějšek k racionálnímu jsoucnu?“....­.....to tedy ano.

Další odpovědi
ivzez

Hledejte mezi lidmi se stejnými zájmy.

—–—
Domnívala jsem se, že racionální jsoucna vědí,
že kompatibilní protějšek nenajdou v žádném baru ani seznamce …

Jak je to s tou racionalitou doopravdy?

arygnoc

skúste „jsoucno“ s menšími nárokmi na kompatibilitu.

;-Q

anonym

To nevím, hlavouni se slejzaj v knihovně a různých přednáškách, tak začni tam

ReHu

Zkus se podívat někam, kam chodí VŠ. Ale mladí intelektuálové jsou spíše doma u skript.