Jak jste ukončili,či ukončíte,tento krásný,slunečný víkend?

Já jej ukončil návštěvou místní hospůdky,kde jsem sledoval novácký seriál „Hospoda“. Ten pan domácí neměl chybu- jako vždy!

Nejlepší odpověď
hanulka11

jak by...... vlezu si pak do postele a budu spát ,abych se probudila do krásného nového týdne a pěkného pondělního rána

Další odpovědi
quentos

Celkem klasicky – dám si pivo a budu překládat.

huxa

uff, jsem rád, že nejsem jediný, kdo si zajde do hospůdky na zakončení pěkného, deštivého víkendu, na začátek týdne, po špatné či dobré známky a při pohobně důležitých událestech :)

manon

Hospůdku už jsem navštívila, teď omrknu, co je tady nového.
Doplňuji:
huxa: Kolik jsi toho už dnes vypil? :) Motají se Ti písmena :) Tobě by přece ještě neměli nikde nalejt!