ivera45

Jak jste spokojeni ve svém životě?Například v práci,v osobním životě, vše se vám daří nebo máte smůlu?

Nejlepší odpověď
kropitko

Jsem smolař,ale už jsem se s tím vyrovnala,takže mám svůj život ráda,pořád se s ním peru,ale jde to!!

Další odpovědi
Bumbes

Život je boj … jednou jsi nahoře , jednou dole. Lepší pravdu jsem zatím neslyšel.

annas

Mně se moc líbí refrén písně, kterou zpívá Jiří Korn. Tak to zpravidla v životě chodí. I v mém životě se střídala období více či méně úspěšná.

Jednou je hůř, jednou je líp,
život tě nejednou povznes i skříp.
Jednou jsi nic, jednou jsi král
zbývá jen jediné táhnout to dál…

haniya

život je takový jaký si ho uděláme…život je krásný!

Jahoda

V práci se mi daří, rodinné vztahy jsou více než nádherné, … Zatím mi vše jde dobře. Občas řešíme problémy takové, jako snad každý občan. Jsou to problémy s úřady, s bankami, apod. Teď ještě miminko a život mám jako z pohádky 🙂 Ovšem ne každý má takové štěstí jako já, nebo někdo jiný. Proto mám pro mojí rodinu či přátele vždy pomocnou ruku a snažím se jim maximálně pomoci 🙂 Ráda totiž pomáhám lidem a přispět do charity, či nějaké jiné sbírky na pomoc lidem postiženým, jinak nemocným, nebo bez domova, mi vůbec nedělá problém. Těchto peněz, věnovaným charitě apod., vůbec nelituji. Právě naopak. Jsem ráda, že jsem mohla pomoci. 🙂

anonym

musim rict,ze u me je to asi vyvazene,kdyz se raduji jak krasne se mi dari,deti poslouchaji,zdra­vicko slouzi,tak v tu ranu prijde nejaka :jobovka:takze jednou jste nahore jednou dole,nic vsak netrva vecne

quentos

v práci skvělé, osobní život ujde, jen ta věčná absence milostného života mě sejří. Ale snad už se to změní.

aramah

Chtěla jsem dát podobnou otázku ale pak jsem to zavrhla zdálo že je moc osobní. Ale ráda odpovím, protože mám také krásný život, děti vnoučata manžel vše ok.A když je člověk i finančně jak říkají mladí za vodou tak je fajn.Ale už je tu zase ale, to zdravý by mohlo být lepší! (asi něco za něco)..

ten který je

Někdy si říkám že můj život je nic moc a že se mi nedaří.Když se ale podívám na lidi kteří přežili např.autonehodu a mají vážné zdravotní potíže se kterými bojují a ještě se snaží je zvládnout,tak se zastydím.

ReHu

Dá se říct, že jsem spokojená ve všech směrech.
Ale – nic není zadarmo a ne nadarmo se říká, jak si usteleš, tak si lehneš, jak zeseješ, tak sklidíš, atd.
A o tom to je – jaký si to uděláš, takový to máš. Prostě je to v našich rukách, tedy v naší hlavě 🙂.

oskar

Všechno co jsem chtěl v životě mít se mi nesplnilo,ale život mám rád a jsem spokojen.