Jak jste spokojení se serverem Odpovědi.cz

Nejlepší odpověď
aramah

průměr spokojenosti :I

Na čas jsem vypadla a teď už to není co to bejvalo.Bude to tím že spousta lidí odešlo.Postrádám ten pocit sounáležitosti.Ale lezu sem stále třeba jen juknu :D

Další odpovědi
annas

průměr spokojenosti :I

Zkuste se občas podívat do modré lišty. Stále opakující se otázky či ankety. Admin. připravují nový program, aby se tomuto jevu zabránilo.

anonym

průměr spokojenosti :I

Bohužel za 2 roky existence Odpovědí se úroveň setrvale propadá natolik, že teď už se ze 7 konkurentů najdou i lepší, objektivnější, slušnější, přínosnější a i spravedlnější.

baghira

spokojený :)

Což však rozhodně neznamená, že není co zlepšovat.

anonym

průměr spokojenosti :I

Tak to mám za 3,na začátek roku to jde,ne?

Drap

spokojený :)

Jinak bych sem nechodil

Lindra

spokojený :)

Nejsem tu dlouho ,ale mohu říct ,že jse mi tu líbí.

tom004

průměr spokojenosti :I

Deli

spokojený :)

casey

spokojený :)

DusanOrlik

spokojený :)

samicek333

spokojený :)