uccello

Jak jste spokojení po rootnutí Androidu?

Mobil už mám po záruce, tak jsem si řekl, že tedy vyzkouším root. Moc jsem od toho neočekával, ale nakonec jsem nadšený. Vyhodil jsem ten předinstalovaný bordel Vodafonu, vč. Facebooku, Hangouts, TouchPal X atd. a výsledkem je naprosto svižný systém s rychlým načítáním a vypínáním aplikací bez záseku. Nemám žádný high-end mobil, ale pomohlo mi to brutálně. Jak jste spokojení vy, kteří jste to zkusili a máte ještě nějaký tip pro vylepšení? Díky

Odpovědi
9of8

Ja jsem presel na Cyanogenmod s piko instalaci googleapps ( kde je pouze google play store ) a zakladni aplikace jako kontakty, sms, kalendar hlavne z toho duvodu, ze pro Samsung s3 mini nebyly uz aktualizace na nove verze androidu. Cyanogenmod s tim samozrejme pokracuje, takze tam mam ted KitKat 4.4.4.
Co bylo asi nejvetsim duvodem k prechodu pro me bylo to, ze s3 mini narozdil od s3 nema LED zobrazeni neprijatych hovoru a sms, ale existuji aplikace, diky kterym je mozne rozsvitit spodni tlacitka telefonu v pripade, ze tam nejaky neprijaty hovor je, takze staci kouknout na telefon a nemusim ho zapinat.

Nejlepsi tip na vylepseni? Tasker – da se pres to nastavit uplne cokoliv, pouzivam ho pro automaticke vyzvaneni dulezitych hovoru a sms, v pripade ze mam vypnute vyzvaneni, kazdou hodinu mi na minutu zapne mobilni data, aby se stahly aktualizace o pocasi apod. a po minute je zase vypne. Je trochu slozitejsi pochopit, jak to funguje, ale kdyz se do toho clovek dostane, muze si v telefonu zautomatizovat cokoliv.