Kulpix

Jak jste si užili prázdniny? Těšíte se do školy/do práce?

Mně letos uběhly dost rychle…
Co Vám?

Nejlepší odpověď
redy

U mě dobrý, celej rok mám prázdniny.
Těším se, že nebude všude narváno 🙂

Další odpovědi
Rokio

Já se do školy těším rozhodně více než většina žáků a studentů. O prázdninách jsem toho hodně udělal, takže si delší prázdniny ani nepřeji.

Nuk nuk

Prázdniny jsem si užila. Do školy ani do práce se nechystám. Školu už mám za sebou a jsem na rodičovské. Přesto se ale na konec prázdnin moc netěším, protože škola se týká dvou mých dětí a pro men to znamená desetiměsíční frmol a kolotoč.

quentos

Užil, jak těch pět dní u Baltu, tak ten zbytek doma a po vlastech českých.
Do školy/práce (klidně to můžu takto zopakovat, jelikož pracuju v jazykovce) se těším, i proto, že konec léta znamená konec „okurkové sezóny“…

PořádSmutná

Prázdniny mi uběhly rychle, ale neprožila jsem nic zajímavého. Mám pocit, že jsem pořád jen jedla, spala a koukala na Youtube. Zítra jdu poprvé na gympl a ne, moc se tam netěším. Raději bych zpátky na základku. 🙂