Deli

Jak jste si možná všimli, mám dnes den velkého úklidu. ☹ Uklízíte průběžně, nebo si vyčleníte nějaký ten den celý?

Já mám 1× týdně velký úklid, pak tak 3 dny se snažím nastálý pořádek udržet, pak to vzdám a 3 dny nic neřeším. A pak je to zas na velký úklid…

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Při úklidu jsem velice aktivní. Ze všech sil pomáhám zejména tím, že nepřekážím.

Další odpovědi
arygnoc

neuklízím.
přemísťuji věci podle potřeby, někdy definitivně (smetí), někdy po pokusu o uvedení do původního stavu (třeba nádobí), a pod.

anonym

Uklizim pravidelne tak … , ze pravidelne rozdelim ukoly tak , aby na me nic nezbylo … a pak jen pravidelne kontroluji , jestli to syn s pritelkyni neodflakli. 🙂 -iv-
P.s Deli , ted je asi na rade cisteni pc , ze ? 🙂

tom004

Já,když se chystá,gen. úklid,zbaběle opouštím byt.Beru boty,a zeptám se,za jak dlouho mám přijít. 🙂

hanulka11

uklízím průběžně -žádný tip velkého úklidu , vždyť domácnost kde se bydlí se uklízí průběžně stále , jen po malování to tedy je z gruntu

baghira

Boj s entropií v uzavřeném systému je předem prohraný. To je fyzikální zákon.
Přesto uklízím víceméně průběžně, podle chuti, nálady, a především když už se na to nemůžu dívat.

Karolína99

Uklízím vždy v neděli :)