Avatar uživatele
Deli

Jak jste si možná všimli, mám dnes den velkého úklidu. ☹ Uklízíte průběžně, nebo si vyčleníte nějaký ten den celý?

Já mám 1× týdně velký úklid, pak tak 3 dny se snažím nastálý pořádek udržet, pak to vzdám a 3 dny nic neřeším. A pak je to zas na velký úklid…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, Bublinnka, anonym před 4631 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Děda Louda

Při úklidu jsem velice aktivní. Ze všech sil pomáhám zejména tím, že nepřekážím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

neuklízím.
přemísťuji věci podle potřeby, někdy definitivně (smetí), někdy po pokusu o uvedení do původního stavu (třeba nádobí), a pod.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Uklizim pravidelne tak … , ze pravidelne rozdelim ukoly tak , aby na me nic nezbylo … a pak jen pravidelne kontroluji , jestli to syn s pritelkyni neodflakli. 🙂 -iv-
P.s Deli , ted je asi na rade cisteni pc , ze ? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Já,když se chystá,gen. úklid,zbaběle opouštím byt.Beru boty,a zeptám se,za jak dlouho mám přijít. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

uklízím průběžně -žádný tip velkého úklidu , vždyť domácnost kde se bydlí se uklízí průběžně stále , jen po malování to tedy je z gruntu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Boj s entropií v uzavřeném systému je předem prohraný. To je fyzikální zákon.
Přesto uklízím víceméně průběžně, podle chuti, nálady, a především když už se na to nemůžu dívat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Karolína99

Uklízím vždy v neděli :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek