Bééruška

Jak jste se vyspinkali?Zdálo se Vám o bééruškách?

Ja nejsu žlutá bez teček!Po ránu růžovoučká se 2 + 1 tečkou.Co budete dnes dělat ??

Nejlepší odpověď
kropitko

Vyspala jsem se normálně,nevím už přesně co se mi zdálo,ale když jsem se koukla na otázky a potažmo i na odpovědi,tak jsem si připadala jak ve snu.

Další odpovědi
annas

Já jsem špatně spala, ale když jsem si ráno přečetla tolik zvídavých otázek, které vložila Kropítko, hned jsem se probrala.

Miroslavst

Taky jsem se vyspinkal. Nezdálo se mi asi nic.
Co budu dělat? Uvidíme, něco vymyslíme.

oskar

Dnes jsem měl nějaké divoké sex.sny,ale dívám se z okna tak hustě prší tak si udělám odpočinkovou neděli.

BIGFOOT

Ahoj Bééruško,to musíš bejt asi moc hezká když jsi se vyspinkala do růžova.Já jsem se vyspal dobře , ale málo. Prší a tak sem rád, aspoň příroda po dešti bude O.K.Ať se nám tento den vydaří ve všem dobrým.:-) BIGFOOT

nabubindes

zdálo se mi o koních… dívám se z okna, prší, celou noc lilo, tráva roste a roste mi práce! v týdnu budu muset sekat. a mám program…