Zlatý

Jak jste se ulejvali z tělocviku?

Z plavání stačí říct (zapomněl jsem si plavky)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nijak jsem se z tělesné výchovy neulejvala, protože mě bavila. Někdy sice byla nad moje tělesné schopnosti, ale jinak v pohodě. Plavání jsme také mívali, ale plavu dodnes spíše stylem čubička.

Další odpovědi:

Pokročilý

Mám papír od doktora. Místo tělocviku radši chodím běhat.

Zlatý

Chodila jsem jen, když bylo plavání. Jinak jsem tělocvik ignorovala. Učitelka nedovedla dát padesátku pod vodou s otevřenýma očima a tak pro mne nebyla patřičnou autoritou.

Bronzový

Já mám z tělocviku dodnes hrůzu, dokonce jsem si v srpnu prodělala reparátek...
Co se týče plavání, tak se mi nechtělo převlíkat a už vůbec ne společně s holkama ze třídy, jsem strašně stydlivá... Navíc v kryťáku to je na nic, raději moře, ach moře...

Zlatý

z plavání nikdy a jinak taky ne, ale je pravda, že výmyk a hvězdu neudělám dodnes..
medaile a diplomy s přespolního běhu a 100m, skoku do dálky, hodu krikeťákem to jsem na základce měla, bavil mě fotbal a vybíjená :))

"Ulejvala " jsem se legálně - měla jsem na to papír. Plavání jsme ve škole neměli, protože nejbližší bazén byl na Vsetíně. Jo, to nebylo ulejvání, ale objektivní důvody.
A jak Ty Michale? Taky ses ulejval?

Zlatý

Nijak. Do tělocviku jsem chodil bez problémů. Plavání jsme neměli.

Zlatý

Hele, já se teda z těláku nikdy neulejval, to spíš na jinejch předmětech, když sem kouknul z okna a viděl kluky z céčka jak hrajou fotbálek, tak sem se omluvil že mi není nejak dobře od střev a šel jsem chytat do brány, ale řeknu ti něco o tom zapomínání školních potřeb :)

My měli tělocvikáře a když kámoš jednou přišel s tím že si zapomněl cvičební pomůcky (boty a tepláky), tak mu učitel normálně řek, že to nevadí ať si jen sundá rifle a donutil ho celejch 45 minut vodběhat a vodcvičit jenom ve spodním prádle a ponožkách. Takže asi takhle to u nás chodilo.

A byla to devátá třída jo, takže tam, i mezi holkama, normálně tendle člověk pobíhal jen ve slipech. No trapas jako prase. A věř mi že už nikdo nikdy s podobnou výmluvou nepřišel a když někdo náhodou na ten tělák fakt zepomněl, tak se radši sbalil a utek a nechal si napsat neomluvenou hodinu než aby tuhlenctu veřejnou potupu zažil taky.

A pokud by někdo podotknul, že sme si měli stěžovat, tak nebylo komu, protože nás měl na tělocvik sám ředitel školy :)))

Bronzový

plavat neumim,vody se bojim,kotoul neumim,toci se mi hlava.skok pres kozu-rozbeh,zabrzdeni pred kozou.takze,zapomela jsem si cvicebni ubor-ma obvykla vymluva.jo,a v behu vzdy posledni,pichalo me vzdy v boku.dnes beham pulmaratony,ostatni jsem se nestihla doucit:-)
Doplňuji:
micove hry bylo jedine,co jsem milovala.vybijena,volejbal.

Zlatý

Nijak a přesto jsem tento předmět nijak zvlášť nezbožňoval.

Zlatý

Z tělocviku jsem se nikdy neulejvala.
Ba naopak. Chodila jsem na 2.st. do sportovní třídy, zaměření lehká atletika. Takže krom tělocviku navíc několik hodin sportovních her, což byl v podstatě také tělocvik a odpolko 3x týdně tréninky.
A na 1.st jsem plavala za Rudou hvězdu.- tréninky cca 4x týdně.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.