Avatar uživatele
mallone

jak jste se seznamili s vasi partnerkou/par­tnerem?

Jak jste se dali dohromady s Vasim protejskem? ( popr. rady, triky, tipy )

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3776 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Na pouťové taneční zábavě.Byli jsme čtyři kluci a vedle seděli čtyři holky.Tancovali jsme spolu a o půlnoci měla kapela půlhodinovou přestávku na jídlo a my jsme místní holky vyhecovali ať nám dají pouťové koláče.Jedna z nich řekla:„To musíte ale k nám domů.“ Tak jsme se zvedli a všichni šli.Každý z nás se chytnul jedné dívčiny no a mě už zůstala 37 let.U ostatních nevznikla žádná vážná známost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fcoop

Takové triky se neprozrazují.
Stálo to opravdu hodně dřiny,potu --------------- a stejně by nikdo neuvěřil.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klarkao

My se potkali v tanečních :)
Radu bych dala takovou, že když člověk lásku hledá, vyhýbá se mu obloukem, proto je lepší trpělivě čekat, mně se to vyplatilo :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Když jsem byla poprvé na diskotéce, slavila jsem narozky. K ránu se všichni z party začali rozcházet, zůstali jsme tři, z toho dva byli čerstvě zamilovaní, tak jsem na sedačce spíše byla jako „křoví“. Řekla jsem si, proč si nejít zatančit, třeba ještě někoho poznám… No a i když bych to čekala sebeméně, tak ano, poznala jsem. Od té doby bez sebe nedáme ani krok.

Rady, tipy, triky nevedu. 🙂 Snad jen nebát se, zkusit jít do všeho po hlavě a tolik u toho nepřemýšlet… Ono se to obvykle nějak vyvrbí téměř „samo“ 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
a623682@drdr

chloroform

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krakis

Nepovím – moje úspěšné Know-how ! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek