Spiritus

Jak jste se dozvěděli o odpovedi.cz?

Já třeba náhodou na google :)

Nejlepší odpověď
standa

Přikládám odkaz na cca 18 odpovědí na vaší originální otázku 🙂

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-jste-se-dostali-na-odpovedi-cz-a-co-vas-primelo-zustat

Další odpovědi
tomash

Taky tak. Nedávno mě sem přivedl Google, a od té doby je v liště záložek na prohlížeči. :)

Jahoda

Otázka nejméně počtvrté…

Hledala jsem odpověď na nějakou otázku a vyjely mi tyto stránky. Zase jsem je zavřela, ale po týdnu jsem se sem vrátila, zaregistrovala a od té doby jsem tu 🙂

elektrikář

Já také náhodou na seznamu jsem zadal otázku
a dostal odkaz na tento web.