milablond

Jak jste se dostali ke své současné práci?

Máte případně nějaké tipy, jak co nejefektivněji hledat?

Nejlepší odpověď
arygnoc

Jinak

začal som podnikať.

;-Q

Další odpovědi
Lamalam

Jinak

Vystudovala jsem VŠ, zalíbilo se mi tam, tak jsem na ní zůstala.

lexx

Přes známého

z nouze, jinej výber žádný, v neprospěch hovoří věk a blbá VŠ specializace
Doplňuji:
pravda, vážení…bez známostí ani k popelářům a hovnocucům (sorry za přirovnání)
to jsme tu „transformaci“ pěkně dopracovali…

karbilka

Přes známého

Doplňuji:
bylo to spíše o štěstí – dosavadní práce mi nevyhovovala (12hod noční) a hledala jsem jinou – tatinkovo známá odcházela jinam a řekla mi o volném místě, tak jsem poslala životopis, šla na pohovor a jsem tu teď rok

anonym

Přes známého

Doplňuji:
Bratranec mi dal před osmi lety tip a jsem tam dodnes,nestěžuju si na práci.

Hlada

Jinak

Rozhovor s dlaždičem na ČRo1:
Jak jste se dostal k této zajímavé práci?
Špatně jse se učil.

Klaproth

Jinak

Když zkrachoval můj původní zaměstnavatel, založil jsem si vlastní firmu.

Emefej

Jinak

Můj současný zaměstnavatel mě prostřednictvím personální agentury oslovil sám.

Drap

Jinak

Omylem

NelieM

Jinak

Doplňuji:
Rodinná firma.

honza19hk

Jinak

jsem bagrista na ŽL, začal jsem s tím na jedný velký zakázce, jako náhrada za jiného zraněného bagristu.