panxnotdead

Jak jste reagovali, když si Váš syn/dcera domů „přinesli“ svého milovaného?

A co Vás od něho nejvíce potěší?

Nejlepší odpověď
klumprt

Já teda vůbec nechápu, na co se ptáš.

Další odpovědi
huky

No kdyz jsem ja poprvi přisel se svoji holkou k ni domu tak jsem jenom řekl dobry den oni ahoj oni se jenom prisli mezi dveře obivaku kouknout jak vypadám a sli jsme k ni do pokoje ;)

anonym

Já tedy vím docela přesně, jak bych reagovala v případě,. že by mi někdo dosud neznámý přinesl domů dceru nebo syna a představil se jako „milovaný/á“. 🙂