Miroslavst

Jak jste prožili neděli, kde jste byli?

V nadpisu je otázka jasně daná. já jen doplním, že my jsme byli nejdřív na zahrádce a pak jeli kouknout do obchodů ve Svitavách-cca 25km, samozřejmě na pionýru (bez vesty).

Nejlepší odpověď
aramah

U nás dobrý přijeli mladí a bylo fajn.Buchet se snědlo hafo,všem chutnalo a vo vo votom to je.:D

Další odpovědi
led

ja som robila normálne nedelné práce.
Doplním osobne Miroslavst,
takže ste nás len pripravovali na dnešnú nedeľu?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-by-me-dali-dohromady
🙂

anonym

v kuchyni,pak nakoupit a zase do kucyně,mám asi nějak krátký ten řetěz:D

panenka

Neděli jsem prožila se svými dětmi v Dinoparku ve Znojmě moc se mi tam s dětmi líbilo

ReHu

Doufám, že jste měli helmu 🙂.
Já se byla v Pze školit. Teď jsem dorazila.

Gollumek.88

pracovně… je potřeba dodělat byt, tak sme dneska museli obětovat den :)

BEAES

My měli dnes menší oslavu, pak jsme vyrazili do města, poseděli u pivka a nyní sedíme u TV a někteří u PC.

morče

Tak já jsem vařila,pak jsem prala prádlo,prostě pracovně doma to víte tři chlapi mám,práce jako trám

martina1

Budíček 6:30 a začala jsem vařit peo dělníky.Mezitím hlídala a přebalovala a krmila děti.Pak uklízela,když malej usnul,tak sem natírala prkna.Pak sbírala odřesky z prken.mezitím mazala svačinu dětem a dělníkům.Pak uklízela.Pak vařila večeři dělníkům a dětem.Pak uklízela.Pak koupala děti a dala je spát.Teď sem padla k počítači,nohu a záda necítím.Vše jsem dělala v kleče,nebo jsem skákala po jedné noze abych alespoň něco málo přenesla.Jinak u nás bylo krásně a svítilo sluničko,takže taková"normál­ní"neděle"

anonym

Jé, jak rád bych měl svoji zahrádku. Namísto toho jsem usedl k propojování syntíků, posléze propadnu zvukům fm syntézy a zkouším nahrávat. Pomáhám při tom cigaretě aby nehořela sama. Přeji všem aby jste si další týden prožili spokojeně.

mj81

V práci… Práce je poslední zoufalý pokus, jak přijít k penězům, když jiné metody selhaly. (Ale o víkendu chodím do práce rád, v práci je víc klidu a je za to víc peněz.)

verka

Koukám, že jsme se málem potkali! Jenomže já byla v lese kousek od těch obchodů.

martina1

Pane Miroslave.Na fabulárku jsem nezapoměla,jen nám holka odjela na poznávací zájezd po Východní Asii a ani nevím,jestli bychom se tam dovolali.Tak vydržte,jak se vrátí,tak se zeptám.

Miroslavst

Moc děkuji. Jsem zvědav co to teda bylo.