Avatar uživatele
Miroslavst

Jak jste prožili neděli, kde jste byli?

V nadpisu je otázka jasně daná. já jen doplním, že my jsme byli nejdřív na zahrádce a pak jeli kouknout do obchodů ve Svitavách-cca 25km, samozřejmě na pionýru (bez vesty).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, anonym, BEAES, aramah, anonym před 4968 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aramah

U nás dobrý přijeli mladí a bylo fajn.Buchet se snědlo hafo,všem chutnalo a vo vo votom to je.:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

ja som robila normálne nedelné práce.
Doplním osobne Miroslavst,
takže ste nás len pripravovali na dnešnú nedeľu?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-by-me-dali-dohromady
🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

v kuchyni,pak nakoupit a zase do kucyně,mám asi nějak krátký ten řetěz:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Neděli jsem prožila se svými dětmi v Dinoparku ve Znojmě moc se mi tam s dětmi líbilo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Doufám, že jste měli helmu 🙂.
Já se byla v Pze školit. Teď jsem dorazila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gollumek.88

pracovně… je potřeba dodělat byt, tak sme dneska museli obětovat den :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

My měli dnes menší oslavu, pak jsme vyrazili do města, poseděli u pivka a nyní sedíme u TV a někteří u PC.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
morče

Tak já jsem vařila,pak jsem prala prádlo,prostě pracovně doma to víte tři chlapi mám,práce jako trám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Budíček 6:30 a začala jsem vařit peo dělníky.Mezitím hlídala a přebalovala a krmila děti.Pak uklízela,když malej usnul,tak sem natírala prkna.Pak sbírala odřesky z prken.mezitím mazala svačinu dětem a dělníkům.Pak uklízela.Pak vařila večeři dělníkům a dětem.Pak uklízela.Pak koupala děti a dala je spát.Teď sem padla k počítači,nohu a záda necítím.Vše jsem dělala v kleče,nebo jsem skákala po jedné noze abych alespoň něco málo přenesla.Jinak u nás bylo krásně a svítilo sluničko,takže taková"normál­ní"neděle"

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jé, jak rád bych měl svoji zahrádku. Namísto toho jsem usedl k propojování syntíků, posléze propadnu zvukům fm syntézy a zkouším nahrávat. Pomáhám při tom cigaretě aby nehořela sama. Přeji všem aby jste si další týden prožili spokojeně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mj81

V práci… Práce je poslední zoufalý pokus, jak přijít k penězům, když jiné metody selhaly. (Ale o víkendu chodím do práce rád, v práci je víc klidu a je za to víc peněz.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Koukám, že jsme se málem potkali! Jenomže já byla v lese kousek od těch obchodů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
martina1

Pane Miroslave.Na fabulárku jsem nezapoměla,jen nám holka odjela na poznávací zájezd po Východní Asii a ani nevím,jestli bychom se tam dovolali.Tak vydržte,jak se vrátí,tak se zeptám.

před 4968 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Moc děkuji. Jsem zvědav co to teda bylo.

před 4968 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek