Pecudka

Jak jste prožili dnešní nádherný den?

Já na motorce a u vody, nádhera 🙂

Nejlepší odpověď
Damiana

Byli jsme s mužem v yacht clubu na Nechranické přehradě. Paráda! Bylo to tam jako na Riviéře! Navíc skvělá zmrzlina – vanilka a pařížský krém (ten miluje drahý) a zmoženi vodou a sluncem jsme přesto ještě objevili perfektní rybářskou restauraci, kde jsme si dali super grilovaného candáta. Nemělo to chybu. 🙂

Další odpovědi
Ar

Já na „bajku“ v přírodě, krása. Takhle do konce roku a pak mírné oteplení, to by bylo fajn.

honza19hk

já ho strávil demolicí stodoly.

briketka10

na zahrádce s rádiem Beat a pivkem pak medovinkou no samo s nějakou tou prací..
musela jsem vyprat, ale moje moc hodná sestra mi posekala trávu v tom vedru i u sebe na zahradě toho měla plný píp..no mám v píp pravou ruku tak to má ode mne v záloze :D
ale jinak den luxusní a zítra bude taky připravte se na něj !!
Doplňuji:
no a teď v noci je čas na pořádnej film při svíčce ! Henry Lee Lucas – Sériový vrah a lhář k tomu další frťánek, jdu se bát..

kapka

Dopoledne jsem odvezla kluky na jejich první fotbalovej zápas. Prohráli asi 25:3, nevím přesně, teda vím přesně tu trojku, ale kolik dalo gólů to druhý mužstvo přes dvacítku, to nevím, to byla nuda sledovat. 🙂
To byli nějaký starší kluci, ty druhý. Ale jinak dobrý, hlavně, že se naši kluci proběhli.
Pak už jsem byla doma, vařila a tak.

Rocker

Byli jsme s rodinou a pejskama na výletě v Průhonickém parku.Zítra se chystám vyrazit na kolo,malej prohlásil že v tomhle vedru nikam nepojede,tak si dám pořádnej nášup:-)

quentos

Ráno jsem potřeboval na hodinku do práce: cestou jsem musel zkonstatovat, že je takovej pařák, že se venku nedá bejt . Takže jsem se uchýlil domů, udělal kus překladu a vynahradil jsem si to odpoledne, kdy vedro polevilo, pěknou procházkou podél řeky. Plavaly na ní kačeny a nemohl jsem si nevšimnout podivného výjevu, kdy nasr*ný kačer seděl bez hnutí na břehu a kolem něho chodila kačena a o cosi se snažila. Že je počasí naruby už jsem si zvyk. Ale námluvy naruby…? Nebo jen nějaké udobřování? :{D>

veruska

Ráno trochu pracovně a pak už jen dlouho očekávané lenošení na lehátku.Krásný odpočinkový den.

oskar

Na kole u vody,super.

hanulka11

Dopoledne v práci, odpoledne návštěva -dodatečné přání k Jaroslavovi a pak doma jsem vymyslela natírání "modrásků " které mám kolem domu – příprava na květinovou výzdobu – tak to je to co mám ráda /přepichování sazeniček/ prostě jak cítím vůni zeminy jsem šťastná.. v neděli bude pokračování…užijte si den podle sebe......a buďte šťastni

J.Mecir

Vymalování celýho domu :D :D :D