Pokročilý

Jak jste prožili dnešní nádherný den?

Já na motorce a u vody, nádhera :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Byli jsme s mužem v yacht clubu na Nechranické přehradě. Paráda! Bylo to tam jako na Riviéře! Navíc skvělá zmrzlina - vanilka a pařížský krém (ten miluje drahý) a zmoženi vodou a sluncem jsme přesto ještě objevili perfektní rybářskou restauraci, kde jsme si dali super grilovaného candáta. Nemělo to chybu. :-)

Další odpovědi:

Bronzový

Já na "bajku" v přírodě, krása. Takhle do konce roku a pak mírné oteplení, to by bylo fajn.

Stříbrný

já ho strávil demolicí stodoly.

Zlatý

na zahrádce s rádiem Beat a pivkem pak medovinkou no samo s nějakou tou prací..
musela jsem vyprat, ale moje moc hodná sestra mi posekala trávu v tom vedru i u sebe na zahradě toho měla plný píp..no mám v píp pravou ruku tak to má ode mne v záloze :D
ale jinak den luxusní a zítra bude taky připravte se na něj !!
Doplňuji:
no a teď v noci je čas na pořádnej film při svíčce ! Henry Lee Lucas - Sériový vrah a lhář k tomu další frťánek, jdu se bát..

Zlatý

Dopoledne jsem odvezla kluky na jejich první fotbalovej zápas. Prohráli asi 25:3, nevím přesně, teda vím přesně tu trojku, ale kolik dalo gólů to druhý mužstvo přes dvacítku, to nevím, to byla nuda sledovat. :-)
To byli nějaký starší kluci, ty druhý. Ale jinak dobrý, hlavně, že se naši kluci proběhli.
Pak už jsem byla doma, vařila a tak.

Stříbrný

Byli jsme s rodinou a pejskama na výletě v Průhonickém parku.Zítra se chystám vyrazit na kolo,malej prohlásil že v tomhle vedru nikam nepojede,tak si dám pořádnej nášup:-)

Zlatý

Ráno jsem potřeboval na hodinku do práce: cestou jsem musel zkonstatovat, že je takovej pařák, že se venku nedá bejt . Takže jsem se uchýlil domů, udělal kus překladu a vynahradil jsem si to odpoledne, kdy vedro polevilo, pěknou procházkou podél řeky. Plavaly na ní kačeny a nemohl jsem si nevšimnout podivného výjevu, kdy nasr*ný kačer seděl bez hnutí na břehu a kolem něho chodila kačena a o cosi se snažila. Že je počasí naruby už jsem si zvyk. Ale námluvy naruby...? Nebo jen nějaké udobřování? :{D>

Pokročilý

Ráno trochu pracovně a pak už jen dlouho očekávané lenošení na lehátku.Krásný odpočinkový den.

Stříbrný

Na kole u vody,super.

Zlatý

Dopoledne v práci, odpoledne návštěva -dodatečné přání k Jaroslavovi a pak doma jsem vymyslela natírání "modrásků " které mám kolem domu - příprava na květinovou výzdobu - tak to je to co mám ráda /přepichování sazeniček/ prostě jak cítím vůni zeminy jsem šťastná.. v neděli bude pokračování....užijte si den podle sebe......a buďte šťastni

Pokročilý

Vymalování celýho domu :D :D :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 859
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.