Shizuka

Jak jste přišli na stráku odpovedi.cz ? jak jste se o ní dozvěděli ?

Celkem by mě to zajímalo jak jste se sem dostali ..
jestli vám tuto stránku doporučil kamarád nebo jste nechtěně klikli
na reklamu :D … Tak co ?
-
Já už ani nevím jak jsem přišla na tuhle stránku :D
myslím že jsem hledala nějaký dobrý notebook a měla jsem to vyjeté na googlu :3 :)
Doplňuji:
stránku*
promiňte za chybu :D

Nejlepší odpověď
quentos

prakticky stejně jako Mc Merkurion
Doplňuji:
btw tatáž otázka zde už byla http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-jste-se-dozvedeli-o-tomto-webu-odpovedi-cz?podobna=1

Další odpovědi
Mc Merkurion

taktéž,něco jsem hledal a strejda google mi tohle vyjel

Hykam

Koukal jsem na „Den D“ když tam tento projekt představovali a hledali investora.

Sůwa

Dost dlouho jsem navštěvovala www.poradte.cz a pak jsem hledala příjemnější prostředí – komornější. Tady by se mi až na pár drobností docela líbilo, jen nesmím mít velké nároky se svými dotazy 🙂
Doplňuji:
Otázka sice už byla, ale je tu hodně nových uživatelů, takže je stále aktuální. Já to taky nikde hledat zpětně nebudu a na body si už téměř nikdo nehraje 🙂

Pájo

Hledal jsem původně radu (oblast pracovního práva). Tu jsem dostal a na dlouho na tyto stránky zapomněl. Po čase jsem se sem vrátil a začal radit ;) a ptát se.

M.

Náhodou, hledala jsem web pro otázku a zůstala jsem zde. :)

pusinka50

Já slyšela o stránce poraďte.cz, asi 2 dny jsem se tam orientovala a nelíbilo se mi tam a pak asi někdo tam zmínil tento server, tak jsem ho prubla a zatím zůstala…

anonym

Mnozí už odpovídali několikrát- viz odkaz:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-vas-vedlo-k-zaregistrovani-se-na-odpovedich-cz-pripadne-na-jejich-slovenske-verzi

Sůwa

Někdo zas neodpovídá, ale jen usilovně boduje 😁