151kbar151

Jak jste přišli na Odpovedi.cz? Já z časopisu ABC.

Nejlepší odpověď
kapka

Vyhledávač

Nasměroval mě sem vyhledávač, když jsem hledala na netu odpověď na otázku, která mě zajímala.

Další odpovědi
anonym

Přátelé

DDarent

Jiné-pokud chcete, napište proč

Já tutu stránku viděl na čt 1– den D, když chtěli aby jim dali prachny na zavedení SK a UK stránky.

Alesh

Jiné-pokud chcete, napište proč

ČT1, pořad Den D

Jikra

Náhoda

hanny 2

Náhoda

DusanOrlik

Časopis

Junior

vivatis2-

Jiné-pokud chcete, napište proč

Facebook

Ella

Vyhledávač

kdyz jsem hledala nejakou stravitelnou definici medii, tak mi vyskocily odpovedi.cz, a tak jsem zadala svoji prvni otazku :D

Fildas

Vyhledávač

Florinka

Jiné-pokud chcete, napište proč

z toho seriálu na ČT1, jak tam účinkují věřitelé a člověk který přijde žádat o peníze, nevim jak se to jmenuje…