Děda Louda

Jak jste přežili sobotní konec světa?

To se zase stařeček nakapsoval na lidské blbosti!

Nejlepší odpověď
www

Přežil jsem jich už hoooodně!))) Takže dopo classic, u PC. Potom cosi uklohnil k jídlu a navečer – jak jinak – konec nekonec, šups na jedno!!
P.S: já blbej neznaboh na ten konec úplně zapoměl, bych si dal o jedno víc))
Doplňuji:
Sorry, oprava: zapomněl

Další odpovědi
tom004

Za dobu,kterou zatím pobývám na tomto splašeném světě,minulý týden 64,jsem už těch různých předpovědí „konců“,zažil dost.Takže vím,že ten opravdu definitivní konec světa bude,alespoň pro mne,až budu v penále. :))

coco

Pro led:tak to už tu nebudu,takže jsem v klidu.

My se šli na to vyspat.
Až to příjde,tak to bude určitě nečekané a nemusím si alespoň platit za spasení…

Dobrý návod, jak si na důchod vydělat, když stejně žádný důchod nedostanu…:)))

Bičiště

On se ten prognostik zas tak úplně nemýlil. Víte pro kolik lidí byl ten den jejich koncem světa? Myslím, že jich bylo dost. A vyvraťte jim,že věštec v jejich případě neměl pravdu.

Elk

Na plzeňském náměstí ve víru oslav prvního titulu mistra Gambrinus ligy. Pak ještě v hospodě a hlavně dnes ráno mi nebylo nic, tak jsem si ani neuvědomil, že už tady americký patent na konec světa byl.
Včera byl zkrátka konec bez titulu !!!

led

Dědo, podľa odpovede DědaPetra na moju otázku,
počkajme ešte 100 rokov.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dnes-vecer-nastal-konec-sveta-zacalo-to-v-18-00-takze-nekde-uz-to-muselo-zacit-nejsme-prece-vsichni-ve-stejnem-pasmu