Jak jste přežili přechod ze ZŠ na SŠ, případně ze SŠ na VŠ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Přecházela jsem ze Základní školy na Střední odborné učiliště se zaměřením na zemědělství a zahradnictví. Všechno bylo v pohodě.
Doplňuji:
Jinak se jednalo o tří letý obor bez přijímacích zkoušek na jehož konci se získával výuční list.

Další odpovědi:

Zlatý

Vždycky jsem se těšila. V prvním případě to bylo vysvobození. Měli jsme na základce ve třídě hodně dětí - bohužel dost Cikánů (kteří už k nám ani nepasovali věkem a pár cikánek stihlo během školního roku i otěhotnět), takže jsem se jich zbavila. Na střední jsme byly ve třídě samé holky, takže jsem poznala, že čistě ženský kolektiv je skutečné peklo. Na vejšku jsem se pak vyloženě těšila - a nezklamala mne. Veskrze tam byli nadšení lidé, které spojoval zájem o obor, výborná, milá a inteligentní parta. Hned od prváku jsme si sedli a s několika z nich (plus s pár kolegy z vyšších ročníků) jsem následně prožila první nádherné prázdniny s nezapomenutelným putováním po jižní Francii.
:-)

Zlatý

V obou případech jsem se připravovala akorát na přijímačky, ale pak po přijetí jsem to už neřešila a po nástupu se nekonalo žádné drama.

Zlatý

ze ZŠ na SŠ nejen v pohodě, ale dokonce jsem si to užíval . Zato ze SŠ na VŠ to byl tvrdej náraz - jako je ostatně v prváku vždycky. Byly to galeje, než se člověk votrkal - vo nervy. Ale pak už to šlo.

Zlatý

nikdy jsem neměla problémy s přechodem ...a ani s tím posledním :D:D:D vše jsem zvládla v poho

Zlatý

Přežili. A celkem dobře. Utrousili trochu slziček nad tím, že dětství je v čudu, ale než jsme se vzpamatovali, prázdniny uletěli kamsi a rodiče nás rvali do nějakého jiného výchovného vzdělávacího ústavu. Protože to byl s internátem, prožili jsme si pár dní holubovských experimentů od mazáků a potom už zbyl jen čas na lotroviny a hlouposti.

Zlatý

Medzi strednou a vš som si najprv odpracovala v pote tváre, využívajúc ruky a rozum (obe vlastné) a až potom som sa rozhodla pre VŠ

Bronzový

nejhorsi byl posledni den na z.š.pak clovek vejde na stredni a do mesice je jak ryba ve vode.alespon u me.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.